Jeśli szukasz zabiegu niszczącego stres, zaprojektowanego w celu relaksu i odprężenia, nie ma nic lepszego niż masaż gorącymi kamieniami.

Popularny ze względu na swoje właściwości kojące umysł i ciało masaż gorącymi kamieniami wykorzystuje połączenie delikatnych olejków i kamieni naturalnych w celu złagodzenia napięcia mięśniowego, poprawy krążenia i poprawy samopoczucia.

Masaż gorącymi kamieniami to starożytna praktyka sprzed tysięcy lat, która polega na stosowaniu płaskich, podgrzewanych kamieni (kamieni bazaltowych), które masażysta umieszcza w kluczowych miejscach na całym ciele.

Mówi się, że te specjalne obszary kontrolują przepływ energii w ciele, a po doładowaniu mogą pomóc zrównoważyć ciało i duszę. Dlaczego nie doświadczyć leczniczych korzyści płynących z tego głęboko terapeutycznego zabiegu i zdobyć trochę chi w podróży życia?

DOBRZE WIEDZIEĆ

Podczas gdy masaż gorącymi kamieniami jest bardziej skomplikowany niż regularne pocieranie ramion, proces jest w rzeczywistości dość prosty. Masaż odbywa się w prywatnym pokoju, w którym terapeuta podgrzeje starannie dobrane kamienie w komfortowej temperaturze. Dla każdego, kto martwi się przegrzaniem, nie bój się! Kamienie zostaną rozgrzane do przyjemnego i całkowicie znośnego ciepła.

Masaż kamieniami to świetny wybór, jeśli czujesz się wypalony. Jest głęboko relaksujący, a przy typowym zabiegu trwającym około 30 do 90 minut jedna sesja sprawi, że poczujesz się całkowicie odświeżony i gotowy do działania w mgnieniu oka.

CZEGO OCZEKIWAĆ?

Kiedy kładziesz się na stole, nakłada się lekki olejek na twoją skórę (lawenda i nasiona winogron są naszymi ulubionymi!), Zanim położysz ręcznik między tobą a kamieniami.

Po całkowitym rozluźnieniu i przyzwyczajeniu się do uczucia ciepła terapeuta delikatnie przesunie kamienie po ciele, zatrzymując się co jakiś czas, aby oprzeć je na różnych obszarach nóg i pleców. Od momentu zamknięcia oczu poczujesz, że codzienne stresy po prostu znikają. 

CZY TO DLA MNIE

Masaż kamieniami to świetny wybór, jeśli czujesz się wypalony. Jest głęboko relaksujący, a przy typowym zabiegu trwającym około 30 do 90 minut jedna sesja sprawi, że poczujesz się całkowicie odświeżony i gotowy do działania w mgnieniu oka.

Ponadto uważa się, że masaż gorącymi kamieniami jest pomocny w leczeniu wszelkiego rodzaju urazów mięśni, bólów – a nawet może przynieść korzyści osobom cierpiącym na stwardnienie rozsiane lub fibromialgię. Kto wiedział, że masaż może być tak genialny?