Jak sama nazwa wskazuje masaż dla par, dotyczy dwóch osób masujących w tym samym pokoju w tym samym czasie przez dwóch terapeutów. Czas ucieka nam nieubłaganie, więc kiedy dwie osoby potrzebują odpoczynku od stresu a przede wszystkim potrzebują spędzić więcej czasu razem, jest to idealny sposób na rozwiązanie tego problemu.

Oczywiście nie musi to być seans wyłącznie romantyczny – najlepsi przyjaciele, siostry i mamy również świetnie się w takiej sytuacji odnajdują. Główną zaletą jest dzielenie się wrażeniami z kimś bliskim. To także świetny sposób na zapoznanie się przez nowicjusza z masażem – w towarzystwie w końcu jest raźniej.

CZEGO OCZEKIWAĆ?

Po przyjeździe zostaniesz przywitany przez dwóch masażystów i zabrany do prywatnego pokoju ze stolikami do masażu obok siebie. Niektóre miejsca oferują więcej niż jeden rodzaj masażu dla par, od ultra relaksujących po mocniejsze, więc wybór należy do ciebie i twojego partnera.

Jeśli każde z was ma inne oczekiwania – nie stanowi to najmniejszego problemu. Podczas sesji dla par oboje możecie poddać się zabiegom, które zaspokoją wasze szczególne potrzeby, tak jak w przypadku masażu pojedynczego, więc nie obawiaj się, że dostaniesz jedną uniwersalną ofertę.

DOBRZE WIEDZIEĆ

Jeśli chodzi o etykietę masażu dla par, nie ma żadnych zasad. Możesz skorzystać z okazji, aby nadrobić zaległości rozmawiając lub spokojnie odpłynąć i spędzić czas w ciszy.

Pary, osoby związane ze sobą bliżej, mogą nawet chcieć trzymać się za ręce. To naprawdę zależy od ciebie. Prawdopodobnie najlepiej jest jednak ustalić plan działania, zanim osiągniesz poziomą pozycję.