Zafunduj swoim zmysłom luksus, na jaki zasługują, dzięki temu wyjątkowemu zabiegowi z użyciem siły kwiatów.

Ziołowy masaż kompresyjny jest praktykowany od setek lat i polega na stosowaniu ziołowych okładów muślinowych w celu stymulacji i detoksykacji organizmu. Jeśli czujesz się zestresowany, dlaczego nie wykorzystać prezentów od Matki Natury?

CZEGO OCZEKIWAĆ?

Ziołowy masaż kompresyjny poprawia samopoczucie emocjonalne, łagodząc ból mięśni i sztywność stawów. Trzymając się tradycyjnych technik, muślinowy materiał jest nasycany ziołami i przyprawami, a następnie gotowany na parze, aby uwolnić ich właściwości lecznicze.

Twój terapeuta następnie przesunie kulki kompresyjne po całym ciele, tworząc serię kolistych ruchów, aby wspomóc uwalnianie toksyn i przenikać ciepłem do tkanek.

Każdy terapeuta używa własnej mieszanki ziół, ale mieszanka trawy cytrynowej, kurkumy, liści limonki kaffir i tamaryndowca to nasza ulubiona.

Ten nieodparty masaż trwa około 70 minut i cudownie pachnie!

WIEDZIEĆ PRZED WYJŚCIEM

Cierpisz na alergie roślin? Po prostu zapytaj swojego terapeuty podczas rezerwacji, jakie zioła są używane, a będą mogli odpowiednio dostosować leczenie.

Nie przejmuj się, jeśli podczas leczenia znajdziesz się w zmodyfikowanej pozycji jogi – lekarz może delikatnie manipulować kończynami, poprawiając elastyczność i pozostawiając uczucie przyjemności.

Czy wiesz, że ziołowy masaż kompresyjny jest praktykowany od XIV wieku? Mówi się, że tajlandzcy członkowie rodziny królewskiej byli ogromnymi fanami leczenia, a także żołnierze cierpiący z powodu bólu mięśni po bitwie.

NAUKA

Ziołowy masaż kompresyjny jest dobrze znany ze swoich właściwości relaksacyjnych, ale ten rozkwitający kwiat może również poprawić krążenie krwi i promować wzrost komórek.

W jaki sposób? Gdy ciepło tkaniny muślinowej ogrzewa skórę, naczynia krwionośne w ciele zaczynają się rozszerzać, co uruchamia działanie różnych narządów wewnętrznych.

Ale to nie wszystko! Zioła stosowane w kompresie mogą robić różne rzeczy dla różnych części ciała: trawa cytrynowa i wapno kaffirowe wzmacniają układ odpornościowy, kurkuma zawiera środki przeciwzapalne, a tamaryndowiec może poprawiać cerę. A to wszystko dała nam sama natura!