Nadaj sobie naturalny i zdrowy blask dzięki temu niedocenionemu sekretowi piękna. Masaż twarzy to specjalny rodzaj terapii, w której delikatne ruchy w górę i w dół stymulują przepływ krwi i produkcję kolagenu pod skórą.

Jeśli chcesz zabłysnąć zimą i poza nią, lub masz ochotę na krótką sesję pieszczot przed Wielkanocą, wystarczy masaż twarzy.

CZEGO OCZEKIWAĆ?

Co jest pierwsze? Oczyszczanie, oczywiście! Kiedy twoja skóra będzie super czysta (pomyśl o tym jak o pustym płótnie), terapeuta rozpocznie masaż twarzy, wykonując ruchy przesuwne wzdłuż linii żuchwy do podstawy uszu i okrężnymi ruchami na policzkach, uszach i wokół ust.

CO MAM WIEDZIEĆ PRZED WYJŚCIEM

Spójrzmy prawdzie w oczy, twoja skóra będzie szturchana, ugniatana i szturchana jeszcze bardziej, więc nie zdziw się, jeśli będziesz wyglądać trochę rozczochrany / sponiewierany, ale oczywiście promienny. Na szczęście nie jest to nic, czego nie da się naprawić ani odrobiną zabarwionego kremu nawilżającego.

Typowa sesja trwa około 20 minut, więc każdy olej lub krem ​​powinien być całkowicie wchłonięty w skórę przed zakończeniem masażu, dzięki czemu idealnie nadaje się na porę lunchu!

NAUKA

Powiedziano nam, aby trzymać ręce z dala od twarzy, ale w przypadku masażu twarzy dotyk jest naprawdę wszystkim. Obszar twarzy reaguje szczególnie dobrze na delikatny ucisk lub gdy przesuwane są ruchy wzdłuż mięśni twarzy pod skórą. Te techniki upiększające mogą pomóc zmniejszyć napięcie i nadać twarzy więcej wyrazu i wyrazistości.