Jeśli Twoja praca polega na tym, że masz ochotę wybić głową ścianę a Twoje dzieci doprowadzają Cię do….. 

Masaż shiatsu może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Używając intensywnego nacisku palca, aby się rozluźnić i przywrócić równowagę energii, ten rodzaj japońskiej akupresury dowodzi, że wszystko będzie porządku.

CZEGO OCZEKIWAĆ?

Uwaga: Shiatsu nie jest zabiegiem miękko miękkim. Jest to intensywna manipulacja ciałem, praca głęboko w mięśniach dla ostatecznego odprężenia i głębokiego relaksu. Zaintrygowany? Twoje doświadczenie zacznie się od tego, że terapeuta poprosi cię o położenie się na stole do masażu lub wyściełanym obszarze podłogi.

Magia masażu polega na ucisku palców i kciuków terapeuty, ale mogą oni również stosować kostki, łokcie, stopy i kolana – wszystko, aby naprawdę rozluźnić mięśnie i uzyskać energię w podróży. Wynik? Zostaniesz rozbudzony i gotowy do podbicia świata.

CO POWINIENEM WIEDZIEĆ PRZED WYJŚCIEM

Jeśli spodziewasz się zmysłowego, głaskającego masażu, shiatsu może cię zaskoczyć – nie ma w nim olejków i pozostajesz absolutnie ubrany.

Unikaj spożywania ciężkiego posiłku przed sesją – energiczny charakter zabiegu to nie żart na pełnym żołądku!

Shiatsu nie tylko doskonale nadaje się do zmniejszania stresu i łagodzenia bólu, ale również usprawnienia układu odpornościowego.

NAUKA

Shiatsu działa z energią życiową organizmu – znaną również jako „chi”. Tradycyjna medycyna chińska wierzy, że kiedy twoje chi zostanie zablokowane, choroba  się nasili.

Wykorzystując nacisk w celu stymulacji kanałów energii, shiatsu ma na celu odblokowanie zablokowanej energii poprzez zwycięską kombinację ugniatania, rozciągania i pocierania, aby zapewnić prawdziwe doznania lecznicze.