Masaż dłoni to łatwy i szybki sposób na relaks i odprężenie. Często podawany pod koniec manicure lub jako 10-minutowa sesja sama jest idealnym sposobem aby usiąść i zrelaksować się, jeśli nie masz czasu na masaż całego ciała.

Szybki i łatwy sposób na dodanie trochę zasłużonego czasu „ja” do napiętego harmonogramu, relaksujący masaż dłoni jest kojący i relaksujący, a także świetny sposób na odżywianie obolałych lub przepracowanych stawów.

Od powtarzalnego wysiłku od zwykłego korzystania z komputera po codzienne zużycie, nasze dłonie są często ostatnią rzeczą, o której myślimy, jeśli chodzi o sesję rozpieszczającą, ale często dobre i dokładne ugniatanie na dłoniach i nadgarstkach może naprawdę pomóc uwolnić napięcie i zabierze Cię w drogę do relaksu.

Średnio masaż obu rąk potrwa od 10 do 30 minut i jest często oferowany jako rozpieszczający dodatek do sesji manicure.

CZEGO OCZEKIWAĆ?

Masaż wykonywany jest zarówno w pozycji leżącej, jak i siedzącej, zwykle przy użyciu specjalnego oleju aromaterapeutycznego lub balsamu, który jest idealny do odżywiania i zmiękczania suchej lub przepracowanej skóry. Wykorzystując dłonie, kciuki i kostki, masażystka zacznie od ugniatania dłoni przy użyciu różnych technik, które pomogą rozładować napięcie i zrelaksować.

Ruchy te obejmują rozciąganie mięśni nadgarstka, palców i dłoni, delikatne tarcie w celu ogrzania skóry i rozluźnienia dłoni, nacisk poślizgowy w celu zmniejszenia napięcia oraz pracę stawów dłoni w celu ich rozluźnienia (co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które codziennie spędzają godziny przy komputerze).

DOBRZE WIEDZIEĆ

Średnio masaż obu rąk potrwa od 10 do 30 minut i jest często oferowany jako rozpieszczający dodatek do sesji manicure.

Wiele salonów oferuje również wiele bardziej luksusowych dodatków do masażu dłoni, takich jak nawilżające zabiegi parafinowe i refleksologia. Idealny również dla osób cierpiących na złe krążenie. Po zakończeniu masażu dłonie poczują się ciepło, zrelaksowane i mrowią.