Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego nagle zachorowałeś na przeziębienie lub czujesz się zaniedbany i nastrojowy bez wyraźnego powodu? Może to być spowodowane brakiem równowagi energetycznej.

Poznaj masaż czakr. Zaprojektowany, aby obudzić układy energetyczne organizmu; ten masaż terapeutyczny przywraca organizmowi jego naturalną równowagę, dzięki czemu możesz stawić czoła temu, co oferuje Ci nie zawsze łaskawy świat.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ?

Po przyjeździe zostaniesz przywitany przez terapeutę i poproszony o położenie się na wygodnym stole do masażu. Następnie otrzymasz relaksujący masaż stóp, a następnie krótką sesję refleksologii, aby wypracować wszelkie węzły i oznaki stresu, które możesz mieć.

Następnie terapeuta zastosuje mieszankę różnych technik masażu, aby celować w różne systemy energetyczne organizmu. Doświadczenie zakończy się kilkoma ćwiczeniami oddechowymi, które możesz również ćwiczyć w domu.

CO MAM WIEDZIEĆ PRZED ZABIEGIEM

Jeśli jesteś nieco sceptyczny wobec zabiegów związanych z przepływem energii, prawdopodobnie najlepiej jest trzymać się głównego nurtu masażu. Jednak zdecydowanie zalecamy masaż czakrami (nawet jeśli na początku jesteś trochę niepewny). Porozmawiaj z każdym, kto tego próbował, a usłyszysz, jak śpiewają pochwały!

Podobnie jak w przypadku wszystkich form masażu terapeutycznego, ważne jest, aby najpierw skonsultować się z terapeutą, jeśli cierpisz na jakąkolwiek chorobę, uraz lub jesteś w ciąży – będą mogli udzielić specjalistycznej porady dopasowanej do Ciebie.

NAUKA

Czakry są jak leje energii, które biegną od czubka głowy do dolnej części kręgosłupa. W sumie masz siedem, które są powiązane z głównymi narządami i gruczołami w ciele – na przykład czakra splotu słonecznego (tak, dobrze zrozumiałeś) wpływa na trawienie, podczas gdy czakra serca ma bezpośredni wpływ na twoje samopoczucie – bycie i ogólny układ odpornościowy.

Aby zachować idealną harmonię, wszyscy powinni być otwarci. Masaż czakr polega na przywoływaniu energii z podstawy kręgosłupa i pomaganiu jej w rozproszeniu w całym ciele, aby odblokować wszelkie czakry, pozostawiając cię lżejszym i jaśniejszym.