Tui Na, znany również jako masaż chiński, to starożytna praktyka, której celem jest uwolnienie przepływu energii wokół ciała.

Wykorzystano wiele zręcznych technik, które przywracają cię do zdrowia, w tym ugniatanie, toczenie i głębokie naciski wywierane na precyzyjne punkty na ciele. Idealny na ucztę w środku tygodnia, pomoże złagodzić stres i ukoić zranione mięśnie, prowadząc do lepszego samopoczucia. 

CZEGO OCZEKIWAĆ?

Zabiegi mogą trwać od dziesięciu minut do ponad godziny i są wykonywane na stole do masażu lub twardej macie. Gdy wszystko będzie gotowe, terapeuta będzie pracował nad mięśniami, pomagając im się rozluźnić i umożliwiając regularny przepływ krwi.

Tui Na koncentruje się na pewnych punktach akupresury w systemie twojego ciała (bez igieł!), Aby ciało mogło rozpocząć własny proces gojenia.

Jeśli potrafisz przełamać presję, zalecamy rezerwację wielu sesji, aby upewnić się, że twoja energia jest w szczęśliwej równowadze. Możesz czuć trochę bólu przez szturchanie i ciągnięcie kończyn, ale gdy to się skończy, będziesz czerpać korzyści z prawdziwej harmonii i szczęścia. Intrygujące rzeczy!

CO POWINIENIEŚ WIEDZIEĆ

Uważa się, że Tui Na łączy różne emocje z różnymi narządami, więc jeśli czujesz się szczególnie podłamany  w dniu leczenia, Twój terapeuta z pewnością to zauważy. Sprytne, prawda?

Nie trzeba się rozbierać, ponieważ nie ma w tym olejków, ale prawdopodobnie najlepiej jest nosić luźne ubranie, aby terapeuci mogli łatwiej wykorzystać swoją magię.

Twój masaż odbędzie się w prywatnym pokoju z kojącą muzyką, delikatnym oświetleniem … całość działa! Wszystko, co musisz zrobić, to pokazać się i pozwolić swojemu ciału wpaść na chwilę w wolniejsze tempo życia.

NAUKA

Tui Na (wymawiane „twee na”) jest podobny do głębokiego masażu tkanek i znajduje się obok akupunktury, akupresury i bańki chińskiej. Tui Na oferuje całą masę cudownych korzyści, zarówno fizjologicznych, jak i psychologicznych, promując poczucie euforii, która pozwala ciału się wyleczyć.