Potrzebujesz masażu, który dochodzi głębiej niż Twoja skóra? Ayurveda to starożytna forma leczenia, która może uspokoić, ożywić i odmłodzić. Podaruj sobie masaż ajurwedyjski i poczuj natychmiastowe korzyści.

Jeśli przeżywasz coś więcej niż tylko bóle fizyczne, masaż ajurwedyjski jest dla Ciebie. Holistyczna praktyka zdrowotna z historią sięgającą ponad 400 lat. Ayurveda to starożytny indyjski rytuał.

Filozofia koncentruje się na tworzeniu pokoju i harmonii w ciele poprzez wyrównanie różnych kanałów energii, zwanych czakrami. Ajurweda może być przetłumaczona z sanskrytu jako „filozofia życia”.

W Ajurwedzie masaż jest traktowany jako proces, który dotyczy ciała i duszy fizycznie, emocjonalnie i duchowo.

CZEGO OCZEKIWAĆ?

Masaż ajurwedyjski wykorzysta  zasady detoksykacji i wyrównania, abyś poczuł się bardziej spokojny i skoncentrowany.

Twój terapeuta omówi z tobą twój obecny styl życia i nastrój, a także upewni się, że zostały uwzględnione wszystkie obszary problemów fizycznych. W Ajurwedzie masaż jest traktowany jako proces, który dotyczy ciała i duszy fizycznie, emocjonalnie i duchowo.

CZY TO DLA MNIE?

Idealny dla osób z przewlekłym bólem, wysokim poziomem stresu, słabym krążeniem i bezsennością, masaż ajurwedyjski jest świetną opcją, jeśli potrzebujesz zabiegu, który pomaga Ci nie tylko fizycznie.

Oczywiście ajurweda nie zastępuje profesjonalnego leczenia, ale może zapewnić wielką ulgę i pomóc w leczeniu bólu i stresu.