Jeśli potrzebujesz odrobiny ulgi, ale nie masz ochoty na użycie jej jako ludzkiej poduszki, odpowiedzią jest akupresura.

Działając w taki sam sposób jak akupunktura tylko bez przerażających igieł, z pewnością złagodzi stres, a także zapewni Twojemu chi (energii) bardzo potrzebny kopniak w tyłek.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ?

Twój terapeuta zacznie od zastosowania głębokiego, ale delikatnego nacisku na swoje punkty akupunkturowe znajdujące się wzdłuż linii energetycznych twojego ciała.

Naciskając palcem, od czasu do czasu ruchem kciuka i kłykcia, a nawet gładkim, tępym przedmiotem, terapeuta będzie stymulować każdy punkt energii, aby usunąć zgromadzone tam blokady. 

CO CHCESZ WIEDZIEĆ PRZED ROZPOCZĘCIEM

Na pewno poczujesz korzyści z pierwszego leczenia, ale zwykle zaleca się 4-6 tygodniowych sesji, w zależności od tego, jak kłopotliwe jest twoje chi.

Chociaż często stosowana w łagodzeniu stresu i problemów menstruacyjnych u kobiet, akupresura może również zdziałać cuda w zakresie słabego krążenia, bezsenności i moczenia łóżek.

Nacisk na czas? Masz szczęście – szybki masaż w pozycji siedzącej można wykonać w zaledwie 10 minut.

NAUKA

Tradycyjna medycyna chińska wierzy, że kiedy twoje chi zostanie zablokowane, choroba się nasili. Wykorzystując nacisk w celu stymulacji kanałów energetycznych, celem gry akupresurowej jest uwolnienie wszelkiej zablokowanej energii, aby twoje krążenie i energia naturalna mogły swobodniej przepływać.

Wynik? Twoje ciało jest przywrócone do zdrowia i równowagi.