Pochodzący z tropikalnych wybrzeży Hawajów, Lomi Lomi to proces uzdrawiania, który był przekazywany przez pokolenia hawajskich rodzin.

Podobnie jak głęboki masaż tkanek, terapeuci tego zabiegu łączą pociągnięcia całego ciała i tradycyjne metody modlitwy, aby przywrócić wewnętrzną równowagę i harmonię. Jeśli potrzebujesz poważnego relaksu, Lomi Lomi da ci przyjazną okazję we właściwym kierunku.

CZEGO OCZEKIWAĆ?

Masaż Lomi Lomi, od czego zacząć? Cóż, w przeciwieństwie do zwykłego masażu, jest to rodzaj duchowego romansu. Trzymając się tradycji, terapeuta rozpocznie leczenie od lokalnej modlitwy, ale jeśli wolisz, możesz wybrać się bezpośrednio na masaż.

Po uspokojeniu się i odprężeniu ona (lub on, nigdy nie wiadomo!) ugniata i toczy całe twoje ciało, używając długich, płynnych ruchów o różnej intensywności.

Spodziewaj się, że różne części ciała cię masują (palce, kciuki, dłonie, ręce i łokcie). Widzicie, pracując nad przekonaniem, że wspomnienia są przechowywane w każdej pojedynczej komórce ciała, ciągłe uderzenia i tradycyjne metody mają na celu zachęcenie organizmu do porzucenia wszelkich zmartwień, które mogą powodować stres i napięcie.

CO WIEDZIEĆ PRZED WYJŚCIEM

Twój terapeuta zwykle zapewnia jednorazowe papierowe spodnie lub jeśli czujesz się w zgodzie z naturą, na twoim ciele leży małe  prześcieradło, aby chronić twoją prywatność.

Nie jest niczym niezwykłym, że terapeuta zaczyna nucić w różnych odstępach czasu podczas leczenia. To wszystko jest częścią magii, ponieważ uważa się, że niska wibrująca energia pomaga stymulować i równoważyć umysł, ciało i duszę.

NAUKA

Starając się przynieść korzyści we wszystkich obszarach twojego zdrowia, dobrego samopoczucia i świadomości poprzez odblokowanie przepływów energii, mówi się, że Lomi Lomi pomaga w podniesieniu samooceny, obniżeniu stresu, pomocy w braku pewności siebie i osób dotkniętych traumą.

Ale na bardziej fizycznym poziomie fani tej unikalnej praktyki twierdzą, że łagodzi ona napięcie mięśni i wspomaga przepływ krwi i limfy, a także eliminuje wszystkie te okropne nagromadzenia toksyczne w organizmie. Aloha!